مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت
حمیدرضا روحبخش معارف
مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت

    .
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

بازدید از اداره کل پست به مناسبت روز جهانی پست

در آستانه ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست سرکار خانم مهندس موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک به کارکنان پست استان ازپارک اقتصاد دیجیتال و دیگر بخش های اجرایی اداره کل پست خراسان رضوی بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کردند.


در آستانه 17 مهر ماه  روز جهانی پست سرکار خانم مهندس موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک به کارکنان پست استان ازپارک اقتصاد دیجیتال و دیگر بخش های اجرایی   اداره کل پست خراسان رضوی بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کردند.
  همزمان با  چهاردهم مهر ماه خانم مهندس کوکب موسوی معاون توسعه مدیریت و منایع استانداری به اتفاق مهندس روحبخش مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت و هیات همراه ضمن تبریک روزجهانی پست به کارکنان  ازپارک اقتصاد دیجیتال و دیگر بخش های اجرایی  و ستادی  اداره کل پست خراسان رضوی بازدید کردند.
 در این بازدید که سید احمد موسوی  مدیرکل پست استان و سیدمحمود مرجانی معاون فنی و دیگر مسئولان  وی را همراهی می کردند ، خانم موسوی  از واحد های  انبار مبادلات ،خرید اینترنتی ،اداره امور پستی ،کدگذاری و جی نف و پارک اقتصاد دیجیتال  ودیگر واحد ها بازدید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری   در بازدید از حجم مرسولات و فرآیند مبادلات  خاطر نشان کرد: نقش پست در ایام کرونا بیشتر از گذشته نمایان شده است و کارکنان پست در کمک به توسعه  کسب و کار های اینترنتی نقش مهمی را دارند .
خانم موسوی در جریان بازدید از پروژه پارک اقتصاد دیجیتال ضمن قدردانی از پیگیری های مدیر کل  پست استان  گفت : با هدف جذب حداکثری شرکتها فضاها آماده سازی گردد تا هر چه سریعتر این پارک  به بهره برداری برسد .
وی خاطر نشان کرد: استان خراسان رضوی الگوی مناسبی برای فعالیت های اقتصادی است و باید شرکت های دانش بنیان از پراکندگی خارج و متمرکز شوند .
ایشان در ادامه بازدید از و احد جی نف، بر همکاری دستگاههای مرتبط برای انجام این پروژه تاکید داشت  
وی اظهار داشت: تحقق جی نف نقش مهمی را  در بهره برداری مردم از سرویس‌های غیرحضوری و پیشبرد دولت الکترونیک ایفا می کند .
دراین دیدار سید احمد موسوی مدیر کل پست استان گزارشی از وضعیت پست استان را ارائه داد و گفت : اداره کل پست از ارگانهای پرترافیک کاری در ایام شیوع بیماری کرونا بوده که در کنار سایر نهادهای مرتبط و مدافعان سلامت ، توانسته نقش مهمی را در کاهش ترددهای غیرضروری و پویش در خانه ماندن ایفا کند.
وی همچنین ازافزایش 70 درصدی مرسولات خرید اینترنتی در شش ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود : مردم در ایام کرونا توانستند مرسولات خریداری شده اینترنتی  را از طریق پست دریافت کنند .
 


منبع : مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
تعداد بازدیدها : ۹۴

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی