مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت
حمیدرضا روحبخش معارف
مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت

    .
۱۳۹۶/۱۲/۲۳

برگزاری اولین جلسه کمیته شهرهوشمند

حمیدرضا روحبخش مدیرمحترم دفترفناوری اطلاعات استانداری  ضمن تاکید بر لزوم تشکیل منظم جلسات این کمیته، عزم جدی و همت ویزه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات دستگاه ها را جهت ارائه سرویس ها و خدمات الکترونیکی برای سهولت مردم خواستار شد.
وی با اشاره به اهتمام استانداری خراسان رضوی به بحث توسعه دولت الکترونیک و شهر هوشمند بیان داشت: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان صرفا در قالب الکترونیک محقق خواهد بود  و این امر وجب افزایش سرعت و دقت خدمات رسانی و کاهش آسیب های اجتماعی و هزینه می گردد.
وی با اشاره به نقش دستگاه های خدمات رسان در تحقق ارائه سرویس های برخط و الکترونیکی خاطر نشان کرد: در مرحله اول از مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات دستگاه ها  انتظار می رود با سرعت و دقت سرویس ها و خدمات ارائه شده/مورد نیاز را برای تبادل بین دستگاهی نیازسنجی و استخراج نمایند تا در گام بعدی بتوان تعاملات و ارتباطات بین دستگاهی را به صورت الکترونیک تببین و اجرایی کرد.
روحبخش در پایان اشاره کرد: با توجه به ظرفیت های موجود، عزم و روحیه جدی مدیران فناوری اطلاعات دستگاه ها انتظار می رود استان خراسان رضوی همانند گذشته در ارائه خدمات الکترونیکی به مردم شریف شهر مشهد و استان پیشرو بوده و با پیگیری مستمر مصوبات این قبیل جلسات، گام اجرایی جهت تسهیل و تسریع خدمات رسانی انجام پذیرد


منبع : مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
تعداد بازدیدها : ۲۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
تا چه حد از مطالب سایت راضی هستید؟
آماربازدیدکنندگان
آب و هوا
www.it.khorasan.ir