مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت
حمیدرضا روحبخش معارف
مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت

    .
۱۳۹۸/۰۶/۱۷

خراسان‌رضوی به قطب فناوری کشور تبدیل می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی گفت: با همت معین‌های حوزه فن‌آوری، بدون‌شک این استان به قطب فناوری کشور تبدیل می‌شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، علی رسولیان در جریان بازدید از مرکز ICT و پارک فناوری اطلاعات استان، مشارکت بخش خصوصی برای توسعه پارک‌های فناوری را ضروری دانست و اظهار کرد: دست متخصصان این حوزه را برای فعال کردن پارک‌های فناوری استان به گرمی می‌فشاریم. وی افزود: با همت معین‌های حوزه فناوری، بدون‌شک استان خراسان‌رضوی به قطب فناوری کشور تبدیل می‌شود. در این بازدید، موانع و مشکلات حوزه فناوری از جمله زیرساختهای لازم و مجوزهای مرتبط مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با برگزاری جلساتی در سطح ملی، زمینه شروع فعالیت پارک علم و فناوری فراهم شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی گفت: با همت معین‌های حوزه فن‌آوری، بدون‌شک این استان به قطب فناوری کشور تبدیل می‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، علی رسولیان در جریان بازدید از مرکز ICT و پارک فناوری اطلاعات استان، مشارکت بخش خصوصی برای توسعه پارک‌های فناوری را ضروری دانست و اظهار کرد: دست متخصصان این حوزه را برای فعال کردن پارک‌های فناوری استان به گرمی می‌فشاریم.
وی افزود: با همت معین‌های حوزه فناوری، بدون‌شک استان خراسان‌رضوی به قطب فناوری کشور تبدیل می‌شود.
در این بازدید، موانع و مشکلات حوزه فناوری از جمله زیرساختهای لازم و مجوزهای مرتبط مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با برگزاری جلساتی در سطح ملی، زمینه شروع فعالیت پارک علم و فناوری فراهم شود.


منبع : مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
تا چه حد از مطالب سایت راضی هستید؟
آماربازدیدکنندگان
آب و هوا
www.it.khorasan.ir