مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت
حمیدرضا روحبخش معارف
مدیریت فناوری اطلاعات، و شبکه دولت

    .
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

بازدید از اداره کل پست به مناسبت روز جهانی پست

در آستانه ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست سرکار خانم مهندس موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک به کارکنان پست استان ازپارک اقتصاد دیجیتال و دیگر بخش های اجرایی اداره کل پست خراسان رضوی بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کردند.


در آستانه 17 مهر ماه  روز جهانی پست سرکار خانم مهندس موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک به کارکنان پست استان ازپارک اقتصاد دیجیتال و دیگر بخش های اجرایی   اداره کل پست خراسان رضوی بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کردند.
  همزمان با  چهاردهم مهر ماه خانم مهندس کوکب موسوی معاون توسعه مدیریت و منایع استانداری به اتفاق مهندس روحبخش مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت و هیات همراه ضمن تبریک روزجهانی پست به کارکنان  ازپارک اقتصاد دیجیتال و دیگر بخش های اجرایی  و ستادی  اداره کل پست خراسان رضوی بازدید کردند.
 در این بازدید که سید احمد موسوی  مدیرکل پست استان و سیدمحمود مرجانی معاون فنی و دیگر مسئولان  وی را همراهی می کردند ، خانم موسوی  از واحد های  انبار مبادلات ،خرید اینترنتی ،اداره امور پستی ،کدگذاری و جی نف و پارک اقتصاد دیجیتال  ودیگر واحد ها بازدید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری   در بازدید از حجم مرسولات و فرآیند مبادلات  خاطر نشان کرد: نقش پست در ایام کرونا بیشتر از گذشته نمایان شده است و کارکنان پست در کمک به توسعه  کسب و کار های اینترنتی نقش مهمی را دارند .
خانم موسوی در جریان بازدید از پروژه پارک اقتصاد دیجیتال ضمن قدردانی از پیگیری های مدیر کل  پست استان  گفت : با هدف جذب حداکثری شرکتها فضاها آماده سازی گردد تا هر چه سریعتر این پارک  به بهره برداری برسد .
وی خاطر نشان کرد: استان خراسان رضوی الگوی مناسبی برای فعالیت های اقتصادی است و باید شرکت های دانش بنیان از پراکندگی خارج و متمرکز شوند .
ایشان در ادامه بازدید از و احد جی نف، بر همکاری دستگاههای مرتبط برای انجام این پروژه تاکید داشت  
وی اظهار داشت: تحقق جی نف نقش مهمی را  در بهره برداری مردم از سرویس‌های غیرحضوری و پیشبرد دولت الکترونیک ایفا می کند .
دراین دیدار سید احمد موسوی مدیر کل پست استان گزارشی از وضعیت پست استان را ارائه داد و گفت : اداره کل پست از ارگانهای پرترافیک کاری در ایام شیوع بیماری کرونا بوده که در کنار سایر نهادهای مرتبط و مدافعان سلامت ، توانسته نقش مهمی را در کاهش ترددهای غیرضروری و پویش در خانه ماندن ایفا کند.
وی همچنین ازافزایش 70 درصدی مرسولات خرید اینترنتی در شش ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود : مردم در ایام کرونا توانستند مرسولات خریداری شده اینترنتی  را از طریق پست دریافت کنند .
 


منبع : مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
تعداد بازدیدها : ۴۴

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
کدام بخش زیرپرتال بیشتر مورد نظر است؟

بازدید امروز ۱۲۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۷۰۲۳۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۵ نفر
آماربازدیدکنندگان
اوقات شرعی
www.it.khorasan.ir